INSTYTUT ZOOTECHNIKI I RYBACTWA

IMG 6736

Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu i uprzejmości Pani mgr Jowity Sobiczewskiej – kustosz Biblioteki Głównej zorganizowałyśmy II szkolenie wprowadzające do wyszukiwania danych i realizacji publikacji naukowych. Dla Członków Koła jest ono obowiązkowe, a obecność zostanie zweryfikowana.

Pozostali studenci UwS mogą zgłosić chęć uczestnictwa do dr A. Danielewicz lub dr E. Horoszewicz. W razie potrzeby usprawiedliwimy nieobecność na zajęciach dydaktycznych.

20.05.2024 godz.11:00 Biblioteka Główna UwS

ks. Jerzego Popiełuszki 9, Czytelnia Internetowa I p.

Sejm1

Dnia 2 maja 2024 odbyło się posiedzenie Sejmowej Podkomisji stałej do spraw dobrostanu zwierząt gospodarskich i ochrony produkcji zwierzęcej w Polsce oraz zwalczania chorób zakaźnych zwierząt (RRW03S). Do udziału w pracach tej komisji jako specjalistę w produkcji  drobiu i eksperta Krajowej Rady Drobiarstwa- Izby Gospodarczej  zaproszono Panią prof. dr hab. Barbarę Biesiadę-Drzazgę.