images

W dniu 17 kwietnia 2018 roku Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt wspólnie z firmą DE HEUS (produkcja pasz) organizuje Dzień kariery zawodowej. Seminarium odbędzie się w Gmachu Wydziału Przyrodniczego, ul. Prusa 14, w auli 314 (3 piętro) od godziny 10.15 do ok. 13.00.

Zapraszamy studentów zootechniki studia stacjonarne i niestacjonarne, najlepiej ostatnich roczników inż. i mgr. Również studentów rolnictwa (ostatni rok magisterski), któzy czyują temat żywienia zwierząt i przemysłu paszowego.

Można zgłaszać swoją osobę (w sekretariacie IBiHZ) w celu sprawdzenia predyspozycji .... nagrody dla najlepszych...

Program:

1. Prezentacja HR - m.in. zapoznanie Studentów z profilem naszej firmy, poinformujemy także studentów o starcie konkursu na najlepszą pracę dyplomową.

2. Dla chętnych: Pierwsze spotkanie z rekrutacją.

3. Prezentacja specjalisty ds sprzedaży (ekspert/RKS/PM)

4. Dodatkowo - dla chętnych 20 studentów:  warsztat ok 40 min nt. żywienia - dla najlepszych nagrody...., a dla wszystkich 20 osób CERTYFIKATY.

ZAPRASZAM

Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt