Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt aktywnie uczestniczy we współpracy ze szkłami ponadgimnazjalnymi, Uniwersytetem Dziecięcym, czy Uniwersytetem III wieku.

Aktywność ta jest ptrowadzona przy okazji Dni Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistyucznego, czy Dni Wydziału Przyrodniczego, a także w szeregu uroczystaściach zewnętrznych na arenie lokalnej i krajowej.

Chcemy zachęcić uczniów do czynnego uczestnictwa w życiu studenckim poprzez specjalistyczne wykłady, laboratoria i warsztaty.

Aktualne informacje zawsze na stronie: www.ibihz.uph.edu.pl       Fb: INSTYTUT BIOINŻYNIERII SIEDLCE

Warsztaty dla uczniów Technikum Weterynaryjnego w ramach praktyki zawodowej

Warsztaty dla uczniów z Mińska Maz.