Aktualności

Koło Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego w Poznaniu informuje, że można zgłaszać prace FOTO na ogólnopolski konkurs forograficzny organizowany przez Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.

Tytuł konkursu "WIEŚ NOWOCZESNA, PRACA. LUDZIE. TECHNIKA". Konkurs trwa od 6 czerwca 2019 roku do 28 lipca 2019 roku.

Szczegółowe informacje na stronie: www.muzeum-szreniawa.pl

W dniach 27 - 29 maja 2019 roku Instytut Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt bedzie gościł wykładowcę z Uniwersytetu Igdir w Turcji. Pani Menekse BULUT przyjeżdzą w ramach programu Erasmus + Staf Mobility for Teaching Mobility Agreement

Planowane wykłady:

1. 28 maja 2019 r. g. 9.45, sala 214 - The Information about the Oxidoreduction Potential

2. 29 maja 2019 rok godzina 10.45, sala 314 - The Imprtant of Oxireduction Potential in Dairy Products

W dniu 28 maja 2019 roku o godzinie 10.00 w sali 314 odbędzie się także wykład Pani Mgr inż. Anny Jakubczak (naszej absolwentki, która prowadzi Salon pielęgnacji i Rehabulitacji Psów - PUPILON)

nt. Rehabilitacja psów jako forma alternatywna farmaceutycznego zwalczania bólu oraz pomoc w poprawie jakości ich zycia.

W dniu 31 maja 2019 roku w godzinach 9.00 - 13.00 na Wydzialke Humanistycznym odbędzie się szkolenie w sprawie pozyskiwania projektó badawczych NCN. Aby wziąść udział należy wcześniej się zarejestrować i wypełnic ankietę, która była wysłana przez dział Nauki i współpracy z Zagranicą - Pani kierownik K. Sobolewska.

DSC 0684 Kopia

W dniu 9 maja 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Impreza została zorganizowana pod patronatem JM Rektor prof. dr hab. Tamary Zacharuk oraz Dziekan Wydziału Przyrodniczego Prof. dr hab. Janiny Skrzyczyńskiej na Wydziale Przyrodniczym pod hasłem przewodnim: " Środowisko - Żywność - Zdrowie". Wiodącą częścią Imprezy były wykłady jubileuszowe z okazji 50-lecia Uniwersytetu przeprowadzone przez pracowników Wydziału Przyrodniczego oraz zaproszonych gości. Na tej uroczystości gościliśmy firmy z regionu środkowo-wschodniej Polski, które prezentowały także swoje regionalne produkty.

Praca dla ZOOTECHNIKA w charakterze Przedstawiciela Handlowego - Doradztwo żywieniowe.

Blisko Siedlec

Informacja w Sekretariacie IBiHZ

Plakat zoot zoop men 02 2019 ppp

Dnia 5 marca 2919 roku odbył się Dzień z Wydziałem Przyrodniczym na UPH w Siedlcach. Odwiedziło nas 702 uczniów z uczniów z 13 szkół (ZSP CKR w Leśnej Podlaskiej; Katolickie I LO w Siedlcach; II LO im. Królowej Jadwigi w Siedlcach;  ZS nr 4 w Siedlcach; ZS CKR w Sokołowie Podlaskim; LO i Technik Weterynaryjny ZS im. Marii Curie-Skłodowskiej w Mińsku Mazowieckim; ZSR w Woli Osowińskiej; ZSP nr 1 w Siedlcach; ZS nr 1 w Garwolinie; ZS nr 3 w Łukowie; ZS nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim; ZS CKR w Rudce; ZS im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, ZSR w Jabłoniu i in.).