Plakat zoot zoop men 02 2019 ppp

Dnia 5 marca 2919 roku odbył się Dzień z Wydziałem Przyrodniczym na UPH w Siedlcach. Odwiedziło nas 702 uczniów z uczniów z 13 szkół (ZSP CKR w Leśnej Podlaskiej; Katolickie I LO w Siedlcach; II LO im. Królowej Jadwigi w Siedlcach;  ZS nr 4 w Siedlcach; ZS CKR w Sokołowie Podlaskim; LO i Technik Weterynaryjny ZS im. Marii Curie-Skłodowskiej w Mińsku Mazowieckim; ZSR w Woli Osowińskiej; ZSP nr 1 w Siedlcach; ZS nr 1 w Garwolinie; ZS nr 3 w Łukowie; ZS nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim; ZS CKR w Rudce; ZS im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym, ZSR w Jabłoniu i in.).

EvilleJones PRACA ZOOT p

DZIEKAN

Wydziału Przyrodniczego

Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego
w Siedlcach

ma zaszczyt zaprosić

DYREKCJĘ, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ UCZNIÓW

na

„Dzień z Wydziałem Przyrodniczym

Spotkanie odbędzie się  5 marca 2019 r. (wtorek) na Wydziale Przyrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, ul. B. Prusa 12 i 14

Rozpoczynamy o godz. 930 (grupa 1) , 1000 (grupa 2)   Otwarcie i powitanie gości (aula IB)

Wystąpienie Dziekana Wydziału Przyrodniczego – prof. dr hab. Janiny Skrzyczyńskiej

Szczegółowy program Dnia Otwartego - Załącznik

Serdecznie Zapraszamy

Profesor Piotr GULIŃSKI laureatem Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

wyglad nagrody mniszw2018

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Łącznie nagrodzonych zostało 69 przedstawicieli świata akademickiego.

3 grudnia 2018 r. w Starej Pomarańczarni w Pałacu Łazienkowskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia zawodowe w obszarze szkolnictwa wyższego w Polsce w 2017 roku. Miło jest nam poinformować, że z rąk Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina Nagrodę indywidualną Ministra odebrał Pan prof. dr hab. Piotr GULIŃSKI z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

DSC 0299

Dzień Otwarty w Uniwersytecie Przyrodniczo-Huimanistycznym w Siedlacach został zoorganizowany w Gmachu Uczelni - Wydział Humanistyczny w dniu 30 listopada 2018 roku.  Dzień Otwary był okazją do świętowania Jubileuszu 50 - lecia Naszego Uniwersytetu.